Na našich stránkach sú používané súbory cookies pre Vašu maximálnu spokojnosť pri prehliadaní. Odporúčame, aby ste ich akceptovali.

Priedušný zvršok zo sieťoviny, stredne vysoký strih stabilizuje chodidlo Jednodielny priliehavý zvršok umožňuje extrémne rýchle pohyby Podrážka je navrhnutá na neprekonateľný záber na pevnom povrchu (suchá tráva)

129,95 € 49,95 €
Znížená cena!
Skladom

Tlmiace dámske tenisky na každodenný tréning. Priedušný zvršok zo sieťoviny Spevnená vnútorná a vonkajšia časť špičky zvyšuje stabilitu pri pohyboch do strán Medzipodrážka z materiálu cloudfoam zaisťuje pohodlie a špičkové tlmenie pri každom kroku Priľnavá podrážka NON MARKING nezanecháva šmuhy a má výnimočný záber

64,95 € 49,95 €
Znížená cena!
Skladom

Farba: Core Black / White / Solar Yellow Zvršok z jemnej kože poskytuje komfort a vynikajúce priliehanie. Prešívaná mriežka sa postará o stabilitu. Perforácie na jazyku zabezpečujú priedušnosť. Trakcia je nastavená na skvelú kontrolu lopty na halových povrchoch. Podrážka NON MARKING vhodná na halové povrchy.

69,95 € 39,95 €
Znížená cena!
Skladom

adidas ACE 15.3 Turf Junior - Jemný a ľahký syntetický zvršok má tvar vášho chodidla a umožňuje dokonalú kontrolu lopty. Perforácie na jazyku zabezpečujú priedušnosť. Podrážka je určená na trávnaté povrchy.

54,95 € 29,95 €
Znížená cena!
Skladom

Juniorské halovky Adidas ACE má ľahký syntetický zvršok a podrážka je určená na trakciu na halových povrchoch. Perforácie na jazyku zabezpečujú priedušnosť. Syntetická výstelka zdokonaľuje priliehanie a pohodlie.

54,95 € 29,95 €
Skladom

Detské kopčky adidas X majú výrazný vzhľad, zvršok z dokonale priliehavej sieťoviny a stabilizačný prvok v strednej časti chodidla. Nový vzor kolíkov X-CLAW umožňuje neprekonateľnú akceleráciu na tvrdých a umelých povrchoch.

54,95 € 29,95 €
Znížená cena!
Skladom
Zobraziť 1 - 6 z 6 položiek
  • Logo AC Milan
  • Logo FC Barcelona
  • Logo Real Madrid
  • Logo Manchaster United